Valahol, túl az időn és a képzeleten, létezik egy világ, melyet istenek alkottak és emberek uralnak. Egy világ, melynek arculatát húsz esztendeje formálják novelláikban és regényeikben a Wayne Chapman nyomdokain járó írástudók.
A Gorgó Manufaktúra Meszlényi Péter vezette művészcsapata Ynev fennállásának huszadik évfordulóján arra vállalkozott, hogy mindenki számára láthatóvá teszi a szavakkal festett képeket. A kétholdú világ sokszínű kultúrájának legemlékezetesebb motívumai és hősei öltenek alakot e vázlatkönyv lapjain.
*
Ynevi vázlatkönyv még nem volt. Számos fantasy világ büszkélkedhet szebbnél szebb művészeti albummal, és ezek sorába lép be hamarosan a M.A.G.U.S.
Meszlényi Péter művészeti vezetésével készült vázlatkönyv Wayne Chapman és Jan van den Boomen szövegezésével.
Jó szórakozást kívánunk hozzá.
76 színes oldal
Értékelés: 5
George R. R. Martin - Song of Ice and Fire - 5. A DANCE WITH DRAGONS